Партнери

СК-ЕКСПО
СК-ЕКСПО

Команда професіоналів у сфері виставкової логістики. Ми надаємо повний спектр якісних послуг для виставкових вантажів у м Києві, Україна.

StandPoint
StandPoint

StandPoint - найбільша компанія забудовник виставкових стендів в Україні. Надає повний цикл послуг в оформленні виставкового місця: від розробки дизайн-проекту до реалізації на майданчику, як в Україні, так і за кордоном.

Є структурним підрозділом і генеральним забудовником ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Власна дизайнерська студія і виробнича база допоможе втілити в життя найсміливіші побажання клієнта.

EXPO LINE
EXPO LINE

ЕКСПО ЛАЙН
Виставкові стенди «під ключ» від лідируючого забудовника України. Надійний партнер найбільших взуттєвих компаній.  Маємо власне виробництво на території «Міжнародного виставкового центру». Акредитовані на всіх виставкових майданчиках Києва.

EXPOVID
EXPOVID

ЕКСПОВІД

Це команда професіоналів з двадцятирічним досвідом, яка надає послуги з проектування, забудови та графічного оформлення ексклюзивних виставкових стендів.

АЛЬФА-ОКС
АЛЬФА-ОКС

ЮК АЛЬФА-ОКС — компетентний радник та надійний партнер, який надає юридичний супровід в усіх сферах господарської діяльності: виробництво, торгівля, ІТ-технології, сфера послуг, туризм, медицина, а також фахова допомога громадським організаціям, сільськогосподарським товариствам, фізичним особам-підприємцям та гравцям інших секторів бізнесу.

VIS-A-VIS
VIS-A-VIS

Команда з 2003 року реалізовує та підтримує ІТ-проекти різної складності для бізнесу, державних структур та корпорацій на ринку України, Європи та США.

Швейна справа і Мода.
Швейна справа і Мода.

Швейна справа і Мода - каталог підприємств легкої промисловості України.


Все для легкої промисловості
Все для легкої промисловості

Журнал з каталогом постачальників.

Expo Bulletin
Expo Bulletin

Виставки, конгреси, ділові поїздки. Ринок MICE.

Image
Image

Журнали для швейної, текстильної, шкіряної і взуттєвої промисловості Польщі.

Fashion Industry CZ
Fashion Industry CZ

Fashion Industry CZ - це інформаційний веб-сайт, орієнтований на тему моди, це проект, який пов’язує компанії чеської індустрії моди, та кінцевих споживачів із закордонними компаніями з Європи і, звичайно, компаніями та шанувальниками моди з-за кордону з чеською аудиторією.

WorldExpo
WorldExpo

Календар всіх міжнародних конференцій і виставок.

EKSPOSHOES Antalya
EKSPOSHOES Antalya

EKSPOSHOES, виставка модного шкіряного взуття, яка пройде в Анталії і надасть широкий асортимент взуття (жіноча, дитяча, черевики, спортивні, для робітників і тапочки) та інших шкіряних аксесуарів (сумки, валізи, ремені, портмоне і ін.).

KASTORIA INTERNATIONAL FUR FAIR
KASTORIA INTERNATIONAL FUR FAIR

З 1976 року щовесни Асоціація Виробників хутряних виробів Касторія, організовує міжнародну виставку. Виставка заслужено вважається великою торговою подією не тільки в Західній Македонії, але і у всій Греції.

POLAND SHOES EXPO
POLAND SHOES EXPO

ПТАК, ВАРШАВА, ЕКСПОЦЕНТР
Польська виставка взуття, шкіри та шкіряних виробів. Вся індустрія в одному місці водночас! Місце, де можна зв'язатися з постачальниками з усього світу і дізнатися про останні тенденції. Відкрити нові можливості для бізнесу та налагодити співпрацю з широким колом учасників. Учасниками виставки також є асоціації, федерації та дизайнери, які з різних країн працюють у цій промисловості.

AYSAF
AYSAF

AYSAF - Міжнародна виставка взуттєвих матеріалів, комплектуючих, шкіри та технологій в Стамбулі.

Київський фаховий коледж прикладних наук
Київський фаховий коледж прикладних наук

Коледж є сучасним  столичним закладом освіти, що здійснює підготовку конкурентоспроможних фахівців у галузі бізнесу, дизайну та легкої промисловості. Основними векторами в діяльності закладу є міжнародна співпраця, партнерство з галузевими виробниками, грантова діяльність і зосередження на практичній підготовці здобувачів освіти, які здатні продукувати креативний і унікальний продукт, генерувати новаторські бізнес-ідеї та реалізовувати їх з урахуванням вимог сьогодення та запитів суспільства.  

Київський національний університет технологій та дизайну
Київський національний університет технологій та дизайну

Університет є флагманом у підготовці фахівців для галузей легкої і хімічної промисловості, індустрії моди, бізнесу, художньо-технічного моделювання і дизайну промислових виробів, мистецтва, економіки і побутового сервісу, юриспруденції та ін. Це один із найстаріших у країні закладів вищої освіти технологічного профілю. Університет має низку унікальних наукових шкіл, що здійснюють науково-інноваційну діяльність і визнані в Україні, та за кордоном.